Puchary

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowej klasy puchary, powstałe na bazie najlepszych jakościowo komponentów. Jesteśmy dumni nie tylko z precyzji wykonania, trwałości, czy odporności, ale także z wyglądu naszych produktów. Wszystkie przedmioty powstały w oparciu o autorskie projekty. Nasze trofea cechuje niepowtarzalny design i różnorodna kolorystyka.

Proponujemy trofea o charakterze uniwersalnym, które można dopasować do każdej dyscypliny sportu lub hobby, jak też przedmioty wyraźnie wskazujące na konkretną dyscyplinę. Dodatkowo ze względu na dużą popularność piłki nożnej w naszym kraju stworzyliśmy specjalną kategorię pucharów sportowych - piłkarskie. Ponadto nasz asortyment dzieli się na cztery główne kategorie cenowe: linia ekonomiczna, komfortowa, ekskluzywna i luksusowa. Dzięki czemu każdy może wybrać dopasowany do wymagań produkt.

Nowością w naszej ofercie jest Linia Glass. Są to nagrody szklane wykonane z najwyższej jakości szkła artystycznego i kryształu. Do każdego z trofeów wykonujemy ekskluzywną grawerkę i logo, powstające w wyniku użycia techniki laserowej lub termo-transferu. Zachęcamy również do skorzystania z promocyjnej oferty na zestawy: Super Pack i Super Seria, gotowe komplety dla nagrodzonych.