Medale

Poniżej przedstawiamy ofertę na medale okolicznościowe i sportowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkty z naszej oferty podzielone są na trzy główne kategorie, ze względu na wielkość: 45-60 mm, 60 mm, 70 mm i większe. Każdy z nich posiada miejsce na emblemat z dowolnej dyscypliny sportowej. Na życzenie Klienta wykonujemy również dowolne emblematy w formie kolorowego logo lub grafiki. Po przesłaniu wytycznych do realizacji prześlemy Państwu nieodpłatnie wizualizację gotowego już produktu z projektem.

Nowością w naszej ofercie są egzemplarze szklane przygotowane pod grawer laserowy lub druk kolorowy. Aby dopełnić naszą ofertę proponujemy do wyboru szarfy lub etui do każdego z przedmiotów.

Proponujemy duży wybór przedmiotów wykonanych z największą dbałością o szczegóły. Mamy na uwadze staranne wykończenie każdego egzemplarza. Wierzymy bowiem, że produkty, które mają upamiętniać ważne wydarzenia, powinny zachwycać swoim wyglądem. Właśnie dlatego rygorystycznie przestrzegamy kwestii związanych z trwałością oraz wyglądem produktów.